Verkkovirhe

Kokkolan Tiikerit 2024-2025

Viestejä
3,128
Tiikerit ollut kahdessa ekapelissä parempi, pelit ei silti vielä ole ohi luulen että tänään saadaan jo parempi peli Savolta aikaan.
Mäki-Walttari hyvä löytö Tiikereille hakkuriksi.
 
Viestejä
17
Kokkola teki tämän ihan ite. Siellä oli Mäkisellä ja Mäki-Valtarilla ottelupallossa paikka laittaa sarja poikki, mutta ei niin ei.
 
Viestejä
1,369
Paikat oli naulata sarja poikki, mutta ei. Mäki-Valtarilta heikko peli. Walter Schrek pelasi hienosti. Olisi ansainnut parhaan pelaajan palkinnon.
Kyllä oli Schrekiltä tosiaan loistava peli. 12/+12, 78% tapot ja 5 torjuntaa. Eikä montaa virheellistä kosketusta mahtunut sekaan. Hyökkäyspäässä oli tukkoista muilla paitsi Murchilla ja Schrekillä. Jännäks menee sarja. Olihan se odotettavissakin että jossain vaiheessa SaVokin heräilee. Nyt heräs kyllä viimeisellä mahdollisella hetkellä.
 

MCM

Viestejä
191
Kokkola teki tämän ihan ite. Siellä oli Mäkisellä ja Mäki-Valtarilla ottelupallossa paikka laittaa sarja poikki, mutta ei niin
Eikös Murch päässyt kahdesti hyökkäämään ottelupalloa mutta takaseinään lähti. Kovasti yrittävät tuuletuksilla vaikuttaa tuomariin molemmat joukkueet. Sellaista se on ilman kameroita.
 
Jotta voit kirjoittaa viestejä, sinun täytyy rekisteröityä foorumille. Rekisteröityminen on ilmaista, helppoa ja nopeaa. Rekisteröidy tästä.
Ylös